week 17 : van dinsdag 23 april 2019 t/m maandag 29 april 2019
wo 24/4 20:00BK62360Drachten / van der Wiel MW1 - Vlug & Vaardig MW1Sportlaan in Drachtenhistorieroute
week 18 : van dinsdag 30 april 2019 t/m maandag 6 mei 2019
za 4/5 10:00BK56962Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3 - Vlug & Vaardig C1Sportpark Meinga in Grouhistorieroute
week 19 : van dinsdag 7 mei 2019 t/m maandag 13 mei 2019
di 7/5 20:00BK62420Vlug & Vaardig MW1 - TFS MW1Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 10/5 19:30BK59900Vlug & Vaardig A1 - OKO / Bies A2Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 10/5 19:00BK57255Vlug & Vaardig C1 - De Granaet C2Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 10/5 18:30BK56887Quick '21 D1 - Vlug & Vaardig D1De Kamp in Oudegahistorieroute
za 11/5 15:30WK18959Rood-Wit 1 - Vlug & Vaardig 1De Brink in WezepM. van Dijkhistorieroute
za 11/5 12:30WK13901Heerenveen 3 - Vlug & Vaardig 2De Heide in HeerenveenSjors Keijhistorieroute
za 11/5 11:15BK58629De Wâlden B1 - Vlug & Vaardig B1Kaetsjemouilân in Oenkerkhistorieroute
za 11/5 10:00BK55581Vlug & Vaardig D2 - De Wâlden D3Sportcomplex in Garyphistorieroute
za 11/5 11:00BK52950Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2 - Vlug & Vaardig E1Sportpark Meinga in Grouhistorieroute
za 11/5 09:00BK63999WWMD F1 - Vlug & Vaardig F1De Bining in Hemrikhistorieroute
week 20 : van dinsdag 14 mei 2019 t/m maandag 20 mei 2019
di 14/5 20:00BK62540Vlug & Vaardig MW1 - MN en W MW1Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 17/5 19:00BK57585Vlug & Vaardig C1 - Olympia C1Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 17/5 18:30BK55956Vlug & Vaardig D2 - Wees Kwiek D1Sportcomplex in Garyphistorieroute
za 18/5 15:30WK17430Vlug & Vaardig 1 - Elburg 1Sportcomplex in GarypG. vd Leeuwhistorieroute
za 18/5 14:10WK11127Vlug & Vaardig 2 - Noordenveld 2Sportcomplex in GarypKM. Houtstrahistorieroute
za 18/5 13:45BK60015De Pein A1 - Vlug & Vaardig A1Douwe-Kamp in Opeindehistorieroute
za 18/5 11:00BK58749Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2 - Vlug & Vaardig B1Sportpark Meinga in Grouhistorieroute
za 18/5 12:00BK56855Flamingo's D1 - Vlug & Vaardig D1De Swadde in Buitenposthistorieroute
za 18/5 10:00BK53505Leeuwarden E1 - Vlug & Vaardig E1Kalverdijkje in Leeuwardenhistorieroute
za 18/5 12:00BK64000Sparta F2 - Vlug & Vaardig F1Molenweg in Zevenhuizen gnhistorieroute
week 21 : van dinsdag 21 mei 2019 t/m maandag 27 mei 2019
wo 22/5 19:45BK62620MN en W MW1 - Vlug & Vaardig MW1Sportcomplex in Hijumhistorieroute
vr 24/5 20:00BK60236Vlug & Vaardig A1 - De Pein A1Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 24/5 18:45BK58991Vlug & Vaardig B1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 24/5 18:30BK53924Vlug & Vaardig E1 - Leeuwarden E1Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 24/5 18:30BK64003Vlug & Vaardig F1 - Sparta F2Sportcomplex in Garyphistorieroute
za 25/5 15:30WK17928Pallas '08 1 - Vlug & Vaardig 1Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 25/5 14:00WK11974Pallas '08 2 - Vlug & Vaardig 2Nylan in Leeuwardenhistorieroute
za 25/5 11:00BK57823Olympia C1 - Vlug & Vaardig C1Sportcomplex in Twijzelhistorieroute
za 25/5 10:00BK56302Wees Kwiek D1 - Vlug & Vaardig D2Sportcomplex in Nuishistorieroute
week 22 : van dinsdag 28 mei 2019 t/m maandag 3 juni 2019
vr 31/5 19:30BK60404Vlug & Vaardig A1 - DWA / Argo A1Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 31/5 18:30BK57915Vlug & Vaardig C1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C3Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 31/5 18:30BK56331Vlug & Vaardig D2 - De Granaet D1Sportcomplex in Garyphistorieroute
za 1/6 15:30WK17409Achilles 1 - Vlug & Vaardig 1Ossekoppelerhoek in Almelohistorieroute
za 1/6 12:30WK11012Ritola 3 - Vlug & Vaardig 2De Zwet in Zuidlarenhistorieroute
za 1/6 12:30BK59262Wez Warber en Fluch B1 - Vlug & Vaardig B1Sportcomplex in Goutumhistorieroute
za 1/6 12:00BK56935Harkema D1 - Vlug & Vaardig D1De Bosk in Harkemahistorieroute
za 1/6 10:00BK54575Harkema E1 - Vlug & Vaardig E1De Bosk in Harkemahistorieroute
za 1/6 10:00BK64001Drachten / van der Wiel F2 - Vlug & Vaardig F1Sportlaan in Drachtenhistorieroute
week 23 : van dinsdag 4 juni 2019 t/m maandag 10 juni 2019
di 4/6 20:00BK62660Vlug & Vaardig MW1 - Drachten / van der Wiel MW1Sportcomplex in Garyphistorieroute
week 24 : van dinsdag 11 juni 2019 t/m maandag 17 juni 2019
wo 12/6 19:30BK62741TFS MW1 - Vlug & Vaardig MW1't Trefpunt in Drachtster Compagniehistorieroute
vr 14/6 19:30BK59363Vlug & Vaardig B1 - De Wâlden B1Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 14/6 18:30BK56952Vlug & Vaardig D1 - WIK '34 D1Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 14/6 18:30BK54768Vlug & Vaardig E1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2Sportcomplex in Garyphistorieroute
vr 14/6 18:30BK64004Vlug & Vaardig F1 - WWMD F1Sportcomplex in Garyphistorieroute
za 15/6 15:30WK18350Vlug & Vaardig 1 - Sparta 1Sportcomplex in Garyphistorieroute
za 15/6 14:10WK12848Vlug & Vaardig 2 - Sparta 2Sportcomplex in Garyphistorieroute
za 15/6 15:00BK60510OKO / Bies A2 - Vlug & Vaardig A1De Olde Wierden in Opendehistorieroute
za 15/6 11:00BK58074De Granaet C2 - Vlug & Vaardig C1Tolhuispark in Dokkumhistorieroute
za 15/6 10:00BK56590De Wâlden D3 - Vlug & Vaardig D2Kaetsjemouilân in Oenkerkhistorieroute