KNKV 1e klasse B (veld)
1KIOS 11072116198171(27)
2CSL 11180316210175(35)
3Rigtersbleek 11052312169162(7)
4Juventa 11152412182193(-11)
5Quick '21 / Vlug & Vaardig 11051411176160(16)
6Dow / Wez Handich 1113177178185(-7)
7OKO | Bies 1113086185219(-34)
8AKC 1101274152185(-33)
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
1CSL 211110022241113(128)
2Quick '21 / Vlug & Vaardig 21180316172160(12)
3OKO | Bies 21152412170157(13)
4Juventa 21051411130137(-7)
5Flamingo's 21050510145152(-7)
6De Wâlden 3112185128163(-35)
7Invicta / Frigro 2102084117163(-46)
7Pallas '08 2102084119177(-58)
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
1Wez Handich / Dow 311101021198130(68)
2Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 41081117162108(54)
3Harich 31061313152155(-3)
4Quick '21 / Vlug & Vaardig 31060412151133(18)
5De Granaet 3113177114152(-38)
6LDODK | Rinsma Fashion 4113086137138(-1)
6De Parabool 4113086124169(-45)
8WWC 2101092102155(-53)
Midweek poule 005 (voorjaar)
1Quick '21 / Vlug & Vaardig MW1220043426(8)
2Wez Warber en Fluch / Leeuwarden MW1320144533(12)
3Boelenslaan / It Fean MW1311134139(2)
3De Wâlden MW1311133338(-5)
5Harkema MW111002175(12)
6WIK '34 MW1200202234(-12)
6NQL MW1200201835(-17)
A-junioren 2e klasse B (veld)
1Quick '21 / Vlug & Vaardig A188001614762(85)
2Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A2980116164102(62)
3Mid-Fryslân | Jansma Burdaard A2841399393(0)
4Leonidas / SCO | Motip Dupli A194149107111(-4)
5DOS Kampen | Veltman A27205469110(-41)
6Harich A18107283130(-47)
7Donkerbroek / VZK A17007084139(-55)
Breedtekorfbal Junioren poule 006 (voorjaar)
1DTS A1220042718(9)
2De Granaet A2210122717(10)
3Quick '21 / Vlug & Vaardig A210010714(-7)
3NQL A110010416(-12)
B-aspiranten 2e klasse A (voorjaar)
1Drachten | van der Wiel B1320143429(5)
2De Wâlden B1210121919(0)
2Quick '21 / Vlug & Vaardig B1210121616(0)
4DOS '46 B210010813(-5)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 005 (voorjaar)
1Harkema B1330062210(12)
2Invicta / Frigro B1430163335(-2)
3Boelenslaan / It Fean B1320142919(10)
3DTL B2320142213(9)
5Wez Handich / Dow B1410321735(-18)
6De Granaet B1200201114(-3)
7OKO | Bies B1300302028(-8)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 001 (voorjaar)
1Rodenburg / OWK C122004236(17)
2Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. C1320143026(4)
3Vlug & Vaardig C210010814(-6)
4OKO | Bies C1200201126(-15)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 004 (voorjaar)
1Drachten | van der Wiel C1321052420(4)
2Flamingo's C1211031613(3)
3Vlug & Vaardig C1210121511(4)
4Invicta / Frigro C1300301728(-11)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 (voorjaar)
1Mid-Fryslân | Jansma Burdaard D422004229(13)
2Vlug & Vaardig D10000000(0)
3Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. D11001089(-1)
3Flamingo's D110010113(-12)
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 02 (voorjaar)
1Frigro D122004214(17)
2Vlug & Vaardig D20000000(0)
3Spannum D11001019(-8)
3De Granaet D210010312(-9)
E-pupillen poule 010 (voorjaar)
1It Fean / Boelenslaan E233006423(39)
2Flamingo's E2210121020(-10)
2Vlug & Vaardig E121012120(-19)
4De Pein E130030212(-10)
F-pupillen poule 011 (voorjaar)
1Heerenveen F2330062410(14)
2Mid-Fryslân | Jansma Burdaard F2210121415(-1)
3WWC F21001048(-4)
4Vlug & Vaardig F120020918(-9)