KNKV 1e klasse B (veld)
1KIOS 1751111143131(12)
2CSL 1750210128107(21)
2Juventa 1742110114113(1)
4Rigtersbleek 174129113113(0)
5Quick '21 / Vlug & Vaardig 173046123115(8)
6OKO | Bies 172054126142(-16)
7Wez Handich / Dow 171153114120(-6)
7AKC 171153112132(-20)
KNKV Reserve 2e klasse C (veld)
1CSL 277001415877(81)
2Quick '21 / Vlug & Vaardig 2750210106100(6)
3OKO | Bies 274129120101(19)
4Flamingo's 274038104111(-7)
5Juventa 2731379394(-1)
6Invicta / Frigro 27205488116(-28)
6Pallas '08 27205487117(-30)
8De Wâlden 37007078118(-40)
KNKV Reserve 3e klasse C (veld)
1Dow / Wez Handich 377001412783(44)
2Mid-Fryslân | Jansma Burdaard 476011210877(31)
3Quick '21 / Vlug & Vaardig 375021010787(20)
4De Granaet 3731378186(-5)
4Harich 373137107118(-11)
6LDODK | Rinsma Fashion 4720549288(4)
7WWC 27106277108(-31)
8De Parabool 47007076128(-52)
Midweek poule 003 (najaar)
1Vlug & Vaardig / Quick '21 MW15500107035(35)
2De Granaet MW1630367275(-3)
3De Wâlden MW1411233950(-11)
4NQL MW1501414364(-21)
A-junioren 2e klasse B (veld)
1Quick '21 / Vlug & Vaardig A166001210748(59)
2Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. A265011010463(41)
3Mid-Fryslân | Jansma Burdaard A2640287671(5)
4SCO | Motip Dupli / Leonidas A1630367180(-9)
5DOS Kampen | Veltman A2620446696(-30)
6Harich A1610526689(-23)
7VZK / Donkerbroek A16006071114(-43)
Breedtekorfbal Junioren poule 005 (najaar)
1CSL A2530267255(17)
2Boelenslaan / It Fean A2630365957(2)
2OKO | Bies A3630366770(-3)
4Quick '21 / Vlug & Vaardig A2520344157(-16)
B-aspiranten 2e klasse A (najaar)
1Quick '21 / Vlug & Vaardig B16510117444(30)
2Hoogkerk | Schelwald Optiek / Nic. B1630366673(-7)
3Leonidas / SCO | Motip Dupli B1621356375(-12)
4Heerenveen B2610525364(-11)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 004 (najaar)
1Invicta / Frigro B16600127345(28)
2Quick '21 / Vlug & Vaardig B2630363947(-8)
3Harkema B1520344141(0)
4De Granaet B1500502747(-20)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 004 (najaar)
1Flamingo's C16501104831(17)
2Vlug & Vaardig C1630363130(1)
3Harkema C1621352834(-6)
4De Granaet C1611432638(-12)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 005 (najaar)
1De Wâlden C16510113911(28)
2Vlug & Vaardig C2531173812(26)
3Olympia C1511331627(-11)
4CSL C1601511255(-43)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 003 (najaar)
1Vlug & Vaardig D16510113912(27)
2Harkema D1641193222(10)
3Boelenslaan / It Fean D1610522030(-10)
3Invicta D1610521643(-27)
Breedtekorfbal D4-pupillen poule 04 (najaar)
1Veenwouden D2550010182(16)
2Olympia D1540182715(12)
3Vlug & Vaardig D2530262112(9)
4Veenwouden D1521252215(7)
4OKO | Bies D1521251415(-1)
6TFS D151042821(-13)
7Udiros D160060636(-30)
E-pupillen poule 007 (najaar)
1DTS E1650110287(21)
2CSL E2640282911(18)
3Olympia E1630361416(-2)
4Vlug & Vaardig E160060138(-37)
F-pupillen poule 005 (najaar)
1OWK F15500106215(47)
2De Wâlden F2540184738(9)
3Wez Warber en Fluch F1520344033(7)
3TFS F1520345047(3)
3WWMD F1520344051(-11)
6Vlug & Vaardig F10000000(0)
7Kinea F2500501267(-55)