KNKV 1e klasse B (zaal)
1CSL 11191119271204(67)
2Ritola 11182118273220(53)
3Quick '21 / Vlug & Vaardig 11162314259261(-2)
4Rigtersbleek / Cottus 11160512237222(15)
4De Wâlden 11152412225226(-1)
6Juventa 1113086235270(-35)
7Apeldoorn 1112185224260(-36)
8De Parabool 11110102193254(-61)
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
1Apeldoorn 211110022225145(80)
2Ritola 21170414228213(15)
3Drachten / van der Wiel 41151511200202(-2)
3Quick '21 / Vlug & Vaardig 21151511211212(-1)
5Sparta 31150610212209(3)
6Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 4114169217231(-14)
7De Wâlden 4113268220237(-17)
8CSL 2111193171235(-64)
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
1De Hoeve 311110022278170(108)
2De Parabool 31180316225185(40)
3Harich 31161413166165(1)
4Quick '21 / Vlug & Vaardig 31160512175192(-17)
4Invicta / Frigro 31160512176173(3)
6ROG 3114169203166(37)
7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 51110102147214(-67)
7Lemmer 21110102141246(-105)
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
1Noordenveld 3990018186123(63)
2Sparta 375021010989(20)
3Drachten / van der Wiel 573046103102(1)
4It Fean / Boelenslaan 383056123135(-12)
5Quick '21 / Vlug & Vaardig 493066134157(-23)
6Flamingo's 48107299148(-49)
T*WSS 4521259574(21)*T
A-junioren 2e klasse B (zaal)
1Exakwa A1990018206105(101)
2ZKC '19 A1961213195132(63)
3Rood-Wit A1951311173148(25)
4Elburg A1105058140149(-9)*P
5Leonidas A193066125153(-28)
6Udiros A1102175121192(-71)
7Quick '21 / Vlug & Vaardig A110118399180(-81)
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
1Drachten / van der Wiel A21071215138100(38)
2CSL A297021412492(32)
2Vlug & Vaardig / Quick '21 A2970214126104(22)
4Noordenveld A2840488586(-1)
5Udiros A294058115108(7)
6Wez Handich / Dow A1102175117133(-16)
7WIK '34 A29009065147(-82)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 002 (zaal)
1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2109011810762(45)
2Vlug & Vaardig B198011613659(77)
3LDODK / Rinsma Fashion B297021412675(51)
4Drachten / van der Wiel B2930667387(-14)
4Heerenveen B29306673117(-44)
6Wordt Kwiek B110208471107(-36)
7Emmeloord B110109259138(-79)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (zaal)
1Invicta / Frigro C19621149270(22)
2Rodenburg / OWK C110622147057(13)
3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C29603127045(25)
4Wordt Kwiek C1941498069(11)
5OKO / Bies C1931575078(-28)
6Leeuwarden / Wez Warber en Fluch C11021755972(-13)
6Vlug & Vaardig C11021755282(-30)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
1Drachten / van der Wiel D19900189637(59)
2Quick '21 D110703148069(11)
3Flamingo's D110604129065(25)
4Rodenburg / OWK D2940586472(-8)
5It Fean / Boelenslaan D1930665563(-8)
6Vlug & Vaardig D11030765581(-26)
7Harkema D1910823891(-53)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 (zaal)
1SIOS D1109101910645(61)
2Rodenburg / OWK D19603127553(22)
2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D29603124250(-8)
4Vlug & Vaardig D2932484848(0)
5De Granaet D11131776780(-13)
6De Wâlden D1930665176(-25)
7Nic. D1910824582(-37)
E-pupillen poule 005 (zaal)
1Vlug & Vaardig E1109101910429(75)
2Pallas '08 E1106041211774(43)
3Drachten / van der Wiel E39513116355(8)
4Flamingo's E210505108579(6)
5DTL E2940586073(-13)
6Wez Handich E29306679115(-36)
7Rodenburg E19009020103(-83)
E-pupillen poule 011 (zaal)
1Flamingo's E4109101914933(116)
2De Wâlden E39612136046(14)
3Invicta E210613138447(37)
4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E69504105770(-13)
5Vlug & Vaardig E2922564192(-51)
6Sparta E21021753075(-45)
7LDODK / Rinsma Fashion E39009053111(-58)
F-pupillen poule 004 (zaal)
1CSL F187011410769(38)
2De Wâlden F297021413279(53)
3DTL F1106041211695(21)
4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1950410103100(3)
5Vlug & Vaardig F19306670105(-35)
6Invicta F11030768997(-8)
7Olympia F19108261133(-72)