KNKV 1e klasse B (zaal)
1CSL 1660012161108(53)
2De Wâlden 164119133116(17)
2Ritola 164119136125(11)
4Rigtersbleek / Cottus 164028137110(27)
5Quick '21 / Vlug & Vaardig 162135133149(-16)
6De Parabool 161052101129(-28)
6Juventa 161052118150(-32)
8Apeldoorn 160151114146(-32)
KNKV Reserve 2e klasse C (zaal)
1Apeldoorn 266001212278(44)
2Ritola 264028117104(13)
2Sparta 364028123112(11)
4Quick '21 / Vlug & Vaardig 262135116120(-4)
4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 462135115119(-4)
4De Wâlden 462135116127(-11)
7Drachten / van der Wiel 46114383105(-22)
8CSL 261052102129(-27)
KNKV Reserve 3e klasse E (zaal)
1De Hoeve 366001215888(70)
2Harich 36501109379(14)
3De Parabool 364028117105(12)
4ROG 36303612289(33)
4Invicta / Frigro 3630369091(-1)
6Quick '21 / Vlug & Vaardig 36204491113(-22)
7Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 56105280103(-23)
8Lemmer 26006057140(-83)
Breedtekorfbal Senioren poule 002 (zaal)
1Noordenveld 355001010270(32)
2Sparta 3540186867(1)
3WSS 4420247453(21)
3Quick '21 / Vlug & Vaardig 4420247369(4)
5Drachten / van der Wiel 5520347377(-4)
6It Fean / Boelenslaan 3510427291(-19)
7Flamingo's 46105274109(-35)
A-junioren 2e klasse B (zaal)
1Exakwa A155001011763(54)
2ZKC '19 A15311710268(34)
3Rood-Wit A1421157865(13)
4Leonidas A1420245359(-6)
5Udiros A16114375116(-41)
6Elburg A1520326876(-8)*P
7Quick '21 / Vlug & Vaardig A1501414692(-46)
Breedtekorfbal Junioren poule 004 (zaal)
1Drachten / van der Wiel A2541096344(19)
2Vlug & Vaardig / Quick '21 A2540187557(18)
3CSL A2530266855(13)
4Udiros A2420245451(3)
4Noordenveld A2420244248(-6)
6Wez Handich / Dow A1611437581(-6)
7WIK '34 A2500504384(-41)
Breedtekorfbal B-aspiranten poule 002 (zaal)
1Vlug & Vaardig B15500107435(39)
2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2540185831(27)
2LDODK / Rinsma Fashion B2540186842(26)
4Drachten / van der Wiel B2520343648(-12)
4Heerenveen B2520343957(-18)
6Wordt Kwiek B1510423955(-16)
7Emmeloord B1600603278(-46)
Breedtekorfbal C-aspiranten poule 007 (zaal)
1Invicta / Frigro C1532084934(15)
1Mid-Fryslân/Jansma Burdaard C2540183824(14)
3Rodenburg / OWK C1531173223(9)
4Wordt Kwiek C1631274539(6)
5OKO / Bies C1520342842(-14)
6Vlug & Vaardig C1611433452(-18)
7Leeuwarden / Wez Warber en Fluch C1601513446(-12)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 002 (zaal)
1Drachten / van der Wiel D15500104922(27)
2Flamingo's D1540184827(21)
2Quick '21 D1540184035(5)
4Rodenburg / OWK D2530263833(5)
5Vlug & Vaardig D1510422838(-10)
6It Fean / Boelenslaan D1610523649(-13)
7Harkema D1500501651(-35)
Breedtekorfbal D-pupillen poule 004 (zaal)
1SIOS D16510116125(36)
2Mid-Fryslân/Jansma Burdaard D2430161717(0)
3Rodenburg / OWK D1530264136(5)
3De Granaet D1530263636(0)
5De Wâlden D1620443253(-21)
6Vlug & Vaardig D2611432734(-7)
7Nic. D1400401932(-13)
E-pupillen poule 005 (zaal)
1Vlug & Vaardig E1541094416(28)
2Drachten / van der Wiel E3531173722(15)
3Pallas '08 E1530265433(21)
3Flamingo's E2530263622(14)
5DTL E2420243531(4)
6Wez Handich E2510423268(-36)
7Rodenburg E150050753(-46)
E-pupillen poule 011 (zaal)
1Flamingo's E45500107114(57)
2De Wâlden E36501103621(15)
3Invicta E2740386433(31)
4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E6420243132(-1)
5Vlug & Vaardig E2520341851(-33)
6Sparta E240040543(-38)
7LDODK / Rinsma Fashion E3500502859(-31)
F-pupillen poule 004 (zaal)
1DTL F16501107349(24)
2CSL F1540186630(36)
3De Wâlden F2530264657(-11)
4Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F1630366155(6)
5Invicta F1620444961(-12)
6Vlug & Vaardig F1410322941(-12)
7Olympia F1400402051(-31)